آواز محلی خواننده محبوب در خندوانه + رقم دقیق بدهی شهرداری تهران – ممبر ساز تلگرام

ایران آنلاین: شبکه نسیم شب گذشته میزبان یکی از خوانندگان محبوب و شاگرد آشنا استادان بنام موسیقی بود.

سینا سرلک موسیقیدان ۳۶ ساله خطه لرستان در حضور اکثر استادان بنام موسیقی اعم از فرهاد فخرالدینی ،نادر مشایخی، پیمان سلطانی، محمد رضا شجریان، کیوان ساکت و پایور تلمذ کرده است
سرلک در برنامه خندوانه این بار با خواندن ترانه محلی دوستدارانش را به وجد آورد.سرلک اسفند ماه ۱۳۸۲از طرف سازمان ملی جوانان به عنوان جوان نمونه در حوزه هنر انتخاب شد.


سینا سرلک موسیقیدان ۳۶ ساله خطه لرستان در حضور اکثر استادان بنام موسیقی اعم از فرهاد فخرالدینی ،نادر مشایخی، پیمان سلطانی، محمد رضا شجریان، کیوان ساکت و پایور تلمذ کرده است.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

آواز لرستانی خواننده محبوب در خندوانه 

ایران آنلاین: شبکه نسیم شب گذشته میزبان یکی از خوانندگان محبوب و شاگرد آشنا استادان بنام موسیقی بود.

——————-

خبرگزاری میزان: معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران رقم دقیق بدهی شهرداری تهران را اعلام کرد.

قدرت الله گودرزی با حضور در سیصد و شصت و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: طی ۱۲ سال گذشته، ۹۱ درصد از بودجه مصوب شهرداری تهران محقق شده است
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در خصوص میزان بدهی های شهرداری تهران تصریح کرد: میزان کل بدهی های شهرداری به بانک ها، بیمه، مالیات، پیمانکاران و مردم ۱۵ هزار و ۵۱۱ میلیارد تومان است و سایر ارقام مطرح شده صحت ندارد.

گودرزی در رابطه با میزان مطالبات شهرداری تهران از دولت خاطرنشان کرد: میزان کل مطالبات شهرداری از دولت ۱۹ هزار میلیارد تومان است و اغین رقم تایید شده است.

وی با اشاره به توجه ویژه شهرداری تهران به احداث پروژه های عمرانی طی ۱۲ سال گذشته اظهارکرد: ۵۹٫۵ درصد از اعتبارات شهرداری تهران برای احداث پروژه های شهری هزینه شده و این از نقاط قوت شهرداری تهران به حساب می آید.

خبرگزاری میزان: معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران رقم دقیق بدهی شهرداری تهران را اعلام کرد.

قدرت الله گودرزی با حضور در سیصد و شصت و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: طی ۱۲ سال گذشته، ۹۱ درصد از بودجه مصوب شهرداری تهران محقق شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *