بیل: مورینیو مربی فوق العاده ای است + باج افزار WannaCry، کابوس این روزهای مردم دنیا – ممبر ساز تلگرام

ورزش سه: مورینیو در چند روز اخیر به جذب بیل ابراز علاقه کرده و مدعی شده که منچستریونایتد به دنبال اوست. با این حال بیل تاکید کرده که از حضور در رئال خوشحال است و نمی‌خواهد این تیم را ترک کند
او گفت:” فکر می‌کنم چالش همی پیش روی آنهاست. مشخصا با حضور مورینیو، تیم پیشرفت کرده است و با جام هایی که سال گذشته کسب کرده اند، از لحاظ روحی روانی وضعیت خوبی خواهند داشت. مورینیو مربی فوق العاه ای است، او همه کار در فوتبال انجام داده و می‌داند چه کار می‌کند و من مطمئنم که تیمی فوق العاده در یونایتد خواهد ساخت.

ورزش سه: مورینیو در چند روز اخیر به جذب بیل ابراز علاقه کرده و مدعی شده که منچستریونایتد به دنبال اوست. با این حال بیل تاکید کرده که از حضور در رئال خوشحال است و نمی‌خواهد این تیم را ترک کند. حال او به تمجید از توانایی های فنی مورینیو پرداخت و برای او آرزوی موفقیت کرد.
یونایتد مقابل ما هم خیلی خوب بود. آنها کار را برایمان دشوار کردند و من مطمئنم که این فصل عالی عمل می‌کنند. دلیلی نمی‌بینم که آنها مدعی قهرمانی چمپیونزلیگ نباشند.”

——————-

ترجمه تحت اللفظی این باج افزار ((میخوای گریه کنی )). که ابتدا از سیستم های کامپیوتری در روسیه به چین ،‌انگلستان و آمریکا سرایت پیدا کرد
نحوه کار این باج افزار به این گونه است که فایل های سیستم شما رو قفل می کند و از شما درخواست باج می کند. هم اکنون بیش از سیصد هزار کامپیوتر در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا مبتلا به این ویروس شده اند.

حال بیایید با این اینفوگرافیک نحوه مواجه با این باج افزار را فرا بگیریم.

ترجمه تحت اللفظی این باج افزار ((میخوای گریه کنی )). که ابتدا از سیستم های کامپیوتری در روسیه به چین ،‌انگلستان و آمریکا سرایت پیدا کرد. که هم اکنون در سرتاسر جهان دچار این  شده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *