دورخیز خودسرها برای توقیف «آزاد به قید شرط» – ممبر ساز تلگرام

ایلنا: جوسازان که از مدتها قبل با اغفال برخی از اعضای یک تشکل صنفی و بدست آوردن یک رای خلاف قانون داوری، نقشه دقیقی برای توقیف فیلم طراحی کرده بودند، درنهایت با هوشمندی مقام‌های سازمان سینمایی در اجرای اقدام خود ناکام ماندند
شهابی افزود: برغم برخورد قانونی با این عوامل، تلاش خودسران برای توقیف این فیلم همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد که این هم شیوه جدیدی برای توقیف فیلم باشد.

ایلنا: جوسازان که از مدتها قبل با اغفال برخی از اعضای یک تشکل صنفی و بدست آوردن یک رای خلاف قانون داوری، نقشه دقیقی برای توقیف فیلم طراحی کرده بودند، درنهایت با هوشمندی مقام‌های سازمان سینمایی در اجرای اقدام خود ناکام ماندند.
تهیه کننده فیلم آزاد به قیدشرط، گفت: جوسازان که از مدت‌ها قبل با اغفال برخی از اعضای یک تشکل صنفی و بدست آوردن یک رای خلاف قانون داوری، نقشه دقیقی برای توقیف فیلم طراحی کرده بودند، در نهایت با هوشمندی مقام‌های سازمان سینمایی در اجرای اقدام خود ناکام ماندند.

پیش از اکران عمومی، اخباری مبنی بر اینکه فیلم آزاد به قید شرط توقیف شده منتشر شد که حسین شهابی (تهیه‌کننده و کارگردان این فیلم) در این باره گفت: عده‌ای خودسر با قصد قبلی از طریق تطمیع و با استفاده از بهانه‌های واهی، قبل از اکران عمومی سعی در توقیف فیلم آزاد به قید شرط داشتند، که وکیل بنده پس از اولین خبر کذب منتشر شده در یکی از سایت‌ها بلافاصله سازمان سینمایی را در جریان گذاشت و سازمان سینمایی نیز همزمان با صدور پروانه نمایش عمومی فیلم اطلاعیه‌ای در سایت خود منتشر کرده و ضمن هشدار به سایت‌های خاطی، این خبر را کذب اعلام کرد.

تلاش خودسران برای توقیف فیلم «آزاد به قید شرط»

حسین شهابی در ادامه افزود: جوسازان متعاقبا با تطمیع چند سایت غیر مجاز به تلاش‌های خود برای انتشار خبر کذب توقیف فیلم ادامه دادند که در نهایت شناسایی شده و به مقامات قضایی معرفی شدند.
وی همچنین عنوان کرد: پلیس فتا با تکمیل پرونده و محرز شدن قصد و نیت جوسازان موضوع را به مقامات ذی‌صلاح ارجاع داد و این پرونده در دادسرای جرایم رایانه‌ای در حال بررسی و رسیدگی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *