رئیسی: آمریکا به اسم مسیحیت ظلم می کند + مسکو: جایگزینی برای برجام وجود ندارد – ممبر ساز تلگرام

خبرگزاری مهر: حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در دیدار با اسقف اعظم مسیحیان تاتارستان گفت: پیام ادیان توحیدی برای انسان‌ها بندگی خداوند، دوری از طغیان، هواپرستی و حفظ ارزش‌های اخلاقی است

اسقف اعظم مسیحیان تاتارستان نیز در این دیدار گفت: حذف معنویت از زندگی انسان، مسیری به سوی جهنم است که متأسفانه کشورهای غربی گرفتار آن شده‌اند. بسیاری از ارزش‌های آمریکایی با ارزش‌های الهی ادیان در ضدیت بوده و هدفی جز مبارزه با خدا ندارند.

وی تصریح کرد: مستکبران همیشه با سوء استفاده از جهل مردم بر مسند ظلم و زور سوار شده اند، آگاهی ملت‌ها از حقوق واقعی خود مهمترین راهکار برای مبارزه با استکبار و ظالمان است و علمای دینی نقش بسزایی در این روشنگری دارند.

وی افزود:داعش و القاعده به نام اسلام جنایت می‌کنند، آمریکا و رژیم صهیونیستی هم به نام مسحیت و یهودیت به مردم ظلم می‌کنند. اما حقیقتاً نه داعش مسلمان، نه آمریکا مسیحی و نه رژیم صهیونیستی یهودی هستند.

خبرگزاری مهر: حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در دیدار با اسقف اعظم مسیحیان تاتارستان گفت: پیام ادیان توحیدی برای انسان‌ها بندگی خداوند، دوری از طغیان، هواپرستی و حفظ ارزش‌های اخلاقی است.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: برای تعالی جامعه بشری خدا باید در متن زندگی فردی و اجتماعی انسان‌ها باشد و نتیجه حذف آموزه‌ها و دستورات الهی از زندگی بشر، خودخواهی، ظلم و بیداد است.

——————-

خبرگزاری مهر به نقل از رویترز نوشت: «دیمیتری پسکوف» سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز چهارشنبه در اظهاراتی اعلام کرد: مسکو از حفظ توافق هسته‌ ای کنونی ایران حمایت می‌ کند
خبرگزاری مهر به نقل از رویترز نوشت: «دیمیتری پسکوف» سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز چهارشنبه در اظهاراتی اعلام کرد: مسکو از حفظ توافق هسته‌ ای کنونی ایران حمایت می‌ کند.

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره تصمیم ترامپ درباره برجام نیز گفت: اطلاعی از این موضوع ندارم.

در حالی که آژانس بین المللی انرژی اتمی تا کنون قریب به ۱۰ بار در گزارش های جداگانه خود پایبندی ایران به توافق هسته ای ۱۴ جولای سال ۲۰۱۵ (۲۳ تیرماه ۱۳۹۴) موسوم به «برجام» را مورد تأئید قرار داده است، ترامپ تهدید کرده است که در صورت عدم بازبینی در این توافق در مهلت مقرر خود یعنی ۱۲ ماه می به صورت یکجانبه از برجام خارج می شود.

«دیمیتری پسکوف» در ادامه تأکید کرد: برجام جایگزینی ندارد و توافق هسته‌ ای جدید با ایران امکان پذیر نیست؛ در این خصوص تردیدی وجود ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *