سنتورنوازی پشنگ کامکار در تبریز + تیلرسون: آمریکایی‌ ها آسوده بخوابند – ممبر ساز تلگرام

خبرگزاری ایلنا: «پشنگ کامکار» – آهنگساز و نوازنده سنتور؛ ۲۷ مرداد ماه؛ در سالنِ استاد صیامی تبریز به اجرای برنامه خواهد پرداخت
پشنگ کامکار نوازنده‌ چیره‌دست سنتور و از بنیان‌گذاران گروه شیداست که سال‌ها پیش «بارانه» را در دستگاه ماهور و بیات اصفهان اجرا کرد. در این کنسرت هم قطعاتی براساس موسیقی ردیف ایرانی اجرا می‌کند و هم قطعاتی که نشات گرفته از موسیقی فولکلور کردی است.

خبرگزاری ایلنا: «پشنگ کامکار» – آهنگساز و نوازنده سنتور؛ ۲۷ مرداد ماه؛ در سالنِ استاد صیامی تبریز به اجرای برنامه خواهد پرداخت.
 پشنگ کامکار در برنامه سنتورنوازی خود، اثر «بارانه» را که یکی از موفق‌ترین آثارِ تک‌نوازی این ساز است به اجرا درمی‌آورد، در بخش پایانی این اجرا نیز سیاوش کامکار و نیریز کامکار با نواختن سنتور و تار، پدر را در اجرای این کنسرت همراهی خواهند کرد.

این هنرمند آهنگسازی و همنوازی در آثار متعددی در موسیقی ایرانی را با همراهی با گروه‌هایی از جمله گروه شیدا، دستان و کامکار‌ها در کارنامه‌ خود دارد.

——————-
خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس نوشت: «رکس تیلرسون» وزیر خارجه آمریکا امروز در اظهاراتی اعلام کرد: فکر نمی کنم تهدید کره شمالی، قریب‌الوقوع باشد؛ آمریکایی‌ها می توانند شب‌ها آسوده بخوابند
وی با تلاش برای سرپوش گذاشتن بر تنش آفرینی های کشورش در شبه جزیره کره افزود: هدف پیام ترامپ این بود که از هرگونه محاسبه اشتباه پیونگ یانگ جلوگیری شود.

خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس نوشت: «رکس تیلرسون» وزیر خارجه آمریکا امروز در اظهاراتی اعلام کرد: فکر نمی کنم تهدید کره شمالی، قریب‌الوقوع باشد؛ آمریکایی‌ها می توانند شب‌ها آسوده بخوابند.
وزیر خارجه آمریکا در ادامه با اشاره به تهدیدات رئیس‌جمهور این کشور علیه کره شمالی گفت: ترامپ پیام محکمی را برای کره شمالی فرستاد که «کیم جون اون» (رهبر کره شمالی) بتواند آن را درک کند.

رئیس جمهور آمریکا مدعی است رهبر کره شمالی فراتر از معمول گام برداشته و اقدامات اخیرش تهدید آمیز بوده است.

لازم به ذکر است، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا که کشورش طی روزهای اخیر شدیدترین تحریم  ها را متوجه کره شمالی کرده است، در ادامه اظهارات خصمانه خود علیه کره شمالی شب گذشته مدعی شده بود اگر این کشور به تهدیدهای خود بر ضد آمریکا ادامه دهد «با آتش و خشمی مواجه می شود که تا کنون جهان به خود ندیده است».

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *