صداوسیما ۸۳٫۷ درصد مخاطب دارد – ممبر ساز تلگرام

خبرگزاری ایسنا: رییس حوزه ریاست صداوسیما، در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل روابط عمومی، بر اهمیت حفظ مرجعیت رسانه‌ای صداوسیما و ایجاد راهبردهای نوین ارتباطی برای حضور مؤثر در فضای رسانه‌ای تأکید کرد
فیروزی با دسته‌بندی روابط عمومی دستگاه‌ها در کشور به غیر فعال، نیمه فعال و فعال گفت: دسته چهارم روابط عمومی‌های که از آن‌ها به عنوان روابط عمومی‌های فعال یاد نمایندگی اپل می کنند ضمن مرجعیت بخشیدن به آن نهاد، باعث تشخص آن می‌شوند و هم  ارتباط عمیقی با مخاطبان درون و برون‌سازمانی و رسانه ها برقرار می‌کنند و از این جهت روابط عمومی سازمان صداوسیما که به تعبیری روابط عمومی نظام است باید چنین روابط عمومی باشد.

در این مراسم جمعی از استادان دانشگاه صداوسیما و مدیر کل اموربین‌الملل  سازمان، زابلی زاده مدیر شبکه ایران کالا و جمعی دیگر از مدیران سازمان حضور بلیط سیستمی داشتند.

 وی با تأکید بر اینکه خاستگاه نظام نوآوری باید در روابط عمومی باشد، گفت: نخبگان و صاحبان اندیشه سازمان باید طرح‌ها و فکرهای جدیدشان را در روابط عمومی مطرح کنند.

خبرگزاری ایسنا: رییس حوزه ریاست صداوسیما، در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل روابط عمومی، بر اهمیت حفظ مرجعیت رسانه‌ای صداوسیما و ایجاد راهبردهای نوین ارتباطی برای حضور مؤثر در فضای رسانه‌ای تور لحظه آخری خارجی تأکید کرد.
همچنین به رسم یادبود هدایایی از طرف روابط عمومی‌های سیما، صدا، امور استان‌ها و کارکنان اداره کل روابط عمومی به دکترنعمتی اهدا شد.

 به نقل از روابط عمومی صداوسیما، مهندس فیروزی، رئیس حوزه ریاست و مشاور اجرایی رییس سازمان، مخاطبان و مرجعیت رسانه‌ای صداوسیما را دو سرمایه اصلی رسانه ملی خواند که در کشور بر اساس آخرین نظرسنجی‌های رسمی حدود ۸۷ درصد مخاطب دارد.

صداوسیما 87 درصد مخاطب دارد

وی تور ارزان سامویی با مقایسه تعداد شبکه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی در سال ۱۳۷۰ و اکنون گفت: امروز در عصر فراوانی رسانه‌های متعدد مجازی و غیر مجازی ما صاحب چنین سرمایه عظیمی هستیم و برای حفظ این سرمایه باید برنامه ریزی و آینده نگری داشته تور لحظه آخری مشهد باشیم.
 رییس حوزه ریاست صداوسیما با پیش بینی اینکه در آینده تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای به صورت  پلی لیست (فهرست پخش) در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد، گفت: با این دغدغه نمی‌توان از روش‌های سنتی روابط عمومی بهره برد و ناگزیر از رفتن به سوی  نظام نوآوری هستیم.

 وی در پایان با قدردانی از تلاش‌های نعمتی مدیر کل پیشین روابط عمومی از رنجبران مدیر کل جدید این اداره کل به عنوان فردی رسانه‌ای تور اردبیل هوایی و آشنا به کار یاد کرد و از او خواست با بهره‌مندی از اجماع نظر اندیشمندان و استفاده از حوزه‌های اندیشه الگوهای نوین رسانه ای را برای پیشبرد اهداف سازمان در روابط عمومی به کارگیرد.

صداوسیما 87 درصد مخاطب دارد

محمدحسین رنجبران مدیر کل روابط عمومی تور خارجی ارزان قیمت رسانه ملی نیز در این نشست با بیان اینکه در جنگ رسانه‌ی امروز روابط عمومی‌ها جایگاه ویژه‌ای دارند، گفت: باید آرایش رسانه‌ای درستی با کمک هم تدارک ببینیم و اعتماد مخاطب را به کمک این آرایش رسانه‌ای جلب کنیم که سرمایه عظیمی است. رنجبران تأکید کرد: اعتماد مخاطب با تلاش برای جلب رضایت مخاطبان، صداقت با آن‌ها و تعامل با همکاران درون سازمان و همکاران رسانه‌ای بیرون از سازمان بدست می‌آید تور ارزان قبرس و من امیدوارم در این دوره تعاملی ویژه در این زمینه برقرار کنیم.
 دکتر نعمتی نیز در این مراسم با بیان تغییراتی که در سه سال گذشته در ساختار نمایندگی‌های روابط عمومی در سازمان بوجود آمده ابراز امیدواری کرد با بازنگری در این ساختار و احیای جایگاه مدیران روابط عمومی در مراکز استان‌ها روابط عمومی بیش از گذشته در انجام مأموریت هایش توفیق یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *