طراح لباس عروسی بهاره رهنما، به حرف آمد! + مذاکره برای انتقال سفارت آمریکا به قدس – ممبر ساز تلگرام

 وب سایت درنگ: طراح لباس عروسی بهاره رهنما به نظرات مردم در فضای مجازی واکنش نشان داد و گفت: متاسفم برای فرهنگ مردم
تو پیج‌های مختلف می‌خونم توهین‌های ادمها رو و واقعا متاسفم برای این فرهنگ که پر از عقده هست.

باعث افتخارم بود دوختن لباس بهاره عزیزم و کاملا با میل و نظر شخصی ایشون دوخته شده بود به جای توهین عشق بدید و آرزوی خوشبختی کنید که انعکاس عقده و عشق تور ارزان ایتالیا هر دو به خودتون بر میگرده»

 وب سایت درنگ: طراح لباس عروسی بهاره رهنما به نظرات مردم در فضای مجازی واکنش نشان داد و گفت: متاسفم برای فرهنگ مردم …
من به عنوان یه طراح خیلی از استایل‌ها رو نمی‌پسندم ولی یاد ندارم رک تو روی کسی توهین کنم به خاطر استایل یا پوشش طرفم. چطور شما مردم با استعداد به خودتون اجازه می‌دید با هر لحنی نظر بدید راجع به پوشش هر کسی.

«تکتم رضایی» تور اهواز طراح و ایده‌پرداز مد در صفحه اینستاگرام‌اش به رفتار مردم نسبت به استایل بهاره رهنما در شب عروسی‌اش واکنش نشان داد و گفت: به سلایق و پوشش‌های همدیگر احترام بگذاریم. متن منتشر شده در صفحه اینستاگرام این طراح لباس در ادامه آمده است:

واکنش تند طراح لباس عروس بهاره رهنما به انتقادات

«خانم تور قبرس نوروز ۹۷ رهنما نزدیک به ۲ سال از آقای قاسم‌خانی جدا شدند و نکته بعدی متاسفم برای فرهنگ مردمم که ما یاد نگرفتیم به نظرات، سلایق و پوشش‌های همدیگه احترام بذاریم.
ناراحت می‌شم می‌بینم به جای عشق دادن و احترام که راحت‌ترین کار است عقده‌های درونی‌شونو با توهین به همه منتقل می‌کنن.

——————-

خبرگزاری مهر: تایمز اسرائیل در تور ارزان پکن گزارشی اعلام کرد «جرد کوشنر» داماد و مشاور رئیس جمهوری آمریکا در دیداری که پنجشنبه گذشته با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی داشته، درباره انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، صحبت کرده است
گفتنی است انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس از جمله شعارهای دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در کارزار انتخاباتی ۲۰۱۶ بود. با این حال، وی در ماه ژوئن سال جاری (۲۰۱۷) با تور چین امضای فرمانی اعلام کرد که حداقل تا ۶ ماه دیگر قصدی برای تغییر محل سفارت آمریکا در سرزمین های اشغالی ندارد.

در این دیدار، «دینا پاول» معاون مشاور امنیت ملی آمریکا و «جیسون گرینبلات» نماینده ویژه ترامپ در مذاکرات بین المللی هم حضور داشته اند.

خبرگزاری مهر: تایمز اسرائیل در گزارشی اعلام کرد «جرد کوشنر» داماد و مشاور رئیس جمهوری آمریکا در دیداری که پنجشنبه گذشته با «بنیامین قیمت تور تبریز نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی داشته، درباره انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، صحبت کرده است.

این دیدار حین سفر کوشنر به منطقه در راستای صحبت پیرامون طرح سازش روی داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *