فصل شلوغ والیبال لهستان در انتظار عبادی‌پور + سازندگان «پولدارک» به سراغ «غرور و تعصب» می‌روند – ممبر ساز تلگرام

خبرگزاری تسنیم: تمرینات تیم «اسکرا بوهاتوف» لهستان زیر نظر «روبرتو پیاتزا» به عنوان سرمربی و دستیارش، «میخاو وینیارسکی» از روز سه‌شنبه آغاز شده است
خبرگزاری تسنیم: تمرینات تیم «اسکرا بوهاتوف» لهستان زیر نظر «روبرتو پیاتزا» به عنوان سرمربی و دستیارش، «میخاو وینیارسکی» از روز سه‌شنبه آغاز شده است.
روبرتو پیاتزا، تنها چهره جدید کادر فنی تیم نایب قهرمان لیگ لهستان نیست و میخاو وینیارسکی که فصل گذشته کفش‌های خود را آویخت به کادر فنی این تیم اضافه شده است.

پیاتزا می‌گوید: فکر می‌کنم هدفی که من دارم دقیقاً همان چیزی است که بازیکنان برای خود در نظر گرفته‌اند. ما هر روز تلاش می‌کنیم تا مهارت‌های خود را ارتقا دهیم تا بتوانیم از بازی خود لذت ببریم و خوشحال باشیم.

۹ بازیکن در نخستین تمرین تیم اسکرا در روز سه‌شنبه حاضر بودند. میلاد عبادی‌پور، نخستین بازیکن ایرانی تاریخ لیگ لهستان نیز در اولین فرصت (اول مهر) به تمرینات تیم ملحق خواهد شد. بارتوژ کوروک نیز تاثیرگذارترین بازیکنی است که از این تیم جدا شده و فصل آینده برای زراعت بانک ترکیه خواهد کرد.

تیم اسکرا علاوه بر لیگ لهستان، مسابقات «یان روتینسکی»، تورنمنت «ویلون» و مسابقات سوپر کاپ (مقابل تیم زاکسا، قهرمان لیگ) را پیش رو دارد. نخستین بازی آنها در لیگ لهستان، روز شنبه ۸ مهر مقابل لوتوس گدانسک خواهد بود که هدایت آن بر عهده آندره‌آ آناستازی است.

کنراد پیچوکی، رئیس باشگاه اسکرا در مورد کادر فنی تیمش اظهار داشت: روبرتو، مربی باتجربه‌ای است و میخاو از او مطالب فراوانی یاد می‌گیرد. او همچنین سبب پیشرفت بازیکنان تیم خواهد شد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: شرکت سازنده سریال محبوب «پولدارک» قصد دارد اقتباس تلویزیونی جدید از رمان کلاسیک «غرور و تعصب» به روی آنتن ببرد

خبرگزاری ایسنا: شرکت سازنده سریال محبوب «پولدارک» قصد دارد اقتباس تلویزیونی جدید از رمان کلاسیک «غرور و تعصب» به روی آنتن ببرد.
«ریدیو تایمز» نوشت: «غرور و تعصب» رمان مشهور «جین آستین» ـ نویسنده کلاسیک انگلیسی ـ است که تاکنون بارها مورد اقتباس سینمایی و تلویزیونی قرار گرفته است.

سازندگان «پولدارک» به سراغ «غرور و تعصب» می‌روند

این بار تولیدکنندگان سریال اقتباسی «پولدارک» تصمیم دارند روی جنبه‌های جدید از این رمان تمرکز کنند.
انگلیسی‌ها تا حالا پنج بار اثر معروف «آستین» را مورد اقتباس تلویزیونی قرار داده‌اند و تمام آن‌ها تولید شبکه «بی.بی.سی» بوده است. این بار کمپانی «ماموت اسکرین» که سریال‌های «پولدارک»، «ونیتی فر» و «ویکتوریا» را تولید کرده، اقتباس جدیدی از «غرور و تعصب» را که روی «وجوه تاریک‌تر» این داستان تمرکز دارد، در دستور کار قرار داده است.

این سریال که «نینا رین» نویسندگی فیلمنامه آن را بر عهده گرفته، سال ۲۰۲۰ به روی آنتن خواهد رفت. آخرین و معروف‌ترین اقتباس تلویزیونی «غرور و تعصب» با بازی درخشان «کالین فرث» جوان، سال ۱۹۹۵ پخش شد. «جنیفر ایلی» در این مینی‌سریال به جای «الیزابت» ایفای نقش می‌کرد. در نسخه سینمایی و محبوب سال ۲۰۰۵ «غرور و تعصب» به کارگردانی «جویی رایت» هم «کایرا نایتلی» و «متیو مک‌فادین» هنرنمایی کردند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *