مقام دوم «مسابقات کُر آسیا پاسفیک» برای ایران – ممبر ساز تلگرام

ایلنا: گروه کُر «صلح نوای شهر آشوب» به رهبری محمدرضا پورمقدم مقاوم دوم «مسابقات بین‌المللی کر آسیا پاسفیک» را در سریلانکا کسب کرد

وی افزود: گروه کر «صلح» که بیش از دو سال از فعالیت‌اش می‌گذرد و طبعاَ، فراز و نشیب‌های زیادی را به خود دیده و پشت سر گذاشته، با چشم‌اندازی جهانی به موسیقی کلاسیک، به ویژه موسیقی کرال در حال حرکت است. این مجموعه بر این باور است که این ژانر، در کشور ما مهجور مانده و در شرایطی که اجرای آثار متعلق به دوره‌های کلاسیک، رمانتیک و مدرن در موسیقی کرال، چندان محلی از اِعراب ندارد، در تلاش بوده تا در بدو امر، با اجرای کرال‌هایی از این مقاطع زمانی، اقدام و رویکردی در جهت شناساندن این مهم برای تمام اقشار جامعه داشته باشد.

 همچنین افزود: گروه کُرِ صلح با چالش‌هایی در این سال‌ها مواجه بوده، اما علیرغم تمامی چالش‌ها، شرایط بسیار خوبی داشته و با تکیه به توان تکنیکی بالای اعضای خود، تلاش کرد بهترین حضور خود را در این فستیوال، همچون فستیوال «رنسانس گیومری» ارائه دهد و فکر می‌کنم نماینده‌ای شایسته و درخور نام «جمهوری اسلامی ایران» که همواره پیام‌آور صلح بوده، در این مسابقات آسیایی بود.

ایلنا: گروه کُر «صلح نوای شهر آشوب» به رهبری محمدرضا پورمقدم مقاوم دوم «مسابقات بین‌المللی کر آسیا پاسفیک» را در سریلانکا کسب کرد.

مقاوم دوم «مسابقات بین‌المللی کر آسیا پاسفیک» برای ایران

علی قزانی مدیر «نوای شهر آشوب» ضمن اعلام این خبر گفت: این مسابقات زیر نظر سازمان جهانی کر در سه بخش “رقابت آزاد” ،” آسیا اقیانوسیه” و ” جایزه بزرگ” برگزار شد که گروه کر «صلح نوای شهر آشوب» ۸ مهر در بخش “آسیا اقیانوسیه” توانست عنوان دوم را به دست بیاورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *