پخش بلیت رایگان «خفه‌گی» در نمایشگاه‌مطبوعات! + حسن‌زاده: استقلال تا حدی از بحران خارج شد – ممبر ساز تلگرام

خبرگزاری ایسنا: پخش‌کننده فیلم «خفه‌گی» به کارگردانی فریدون جیرانی در اطلاعیه‌ای هرگونه توزیع بلیت رایگان این فیلم را در نمایشگاه مطبوعات رد کرد
«برخلاف خبر منتشر شده در کانال نمایشگاه مطبوعات، در غرفه روزنامه سینما بلیت رایگان و نیم بهای فیلم «خفه‌گی» توزیع نشده و این خبر کذب محض است. در غرفه این روزنامه تنها بروشورهای تبلیغاتی «خفه‌گی» به بازدیدکنندگان ارائه شده است و حداقل انتظار می‌رود روابط عمومی نمایشگاه مطبوعات به عنوان یک مرجع رسمی در انتشار اخبار خود دقت‌نظر بیشتری داشته باشد».

 در پی انتشار خبر توزیع رایگان بلیت فیلم سینمایی «خفه‌گی» در غرفه روزنامه سینما در نمایشگاه مطبوعات که در کانال نمایشگاه منتشر و در ایسنا بازنشر داده شده، موسسه «بلیت» پخش‌کننده فیلم در متنی اعلام کرده است:

خبرگزاری ایسنا: پخش‌کننده فیلم «خفه‌گی» به کارگردانی فریدون جیرانی در اطلاعیه‌ای هرگونه توزیع بلیت رایگان این فیلم را در نمایشگاه مطبوعات رد کرد.
——————-

خبرگزاری فارس: رضا حسن‌زاده در مورد پیروزی استقلال مقابل نفت تهران گفت: من کاری به این مسئله ندارم که تیم نفت تیم پشتیبان و بیرونی‌اش ضعیف است یا وجود ندارد به این هم کاری ندارم که داور یک گل سالم استقلال را در پنالتی ندید آنچه مهم است استقلال به برد نیاز داشت و توانست با پیروزی مقابل نفت از بحران خارج شود این پیروزی به بازیکنان از نظر روحی و روانی کمک می‌کند تا شرایط بهتری داشته باشند
خبرگزاری فارس: رضا حسن‌زاده در مورد پیروزی استقلال مقابل نفت تهران گفت: من کاری به این مسئله ندارم که تیم نفت تیم پشتیبان و بیرونی‌اش ضعیف است یا وجود ندارد به این هم کاری ندارم که داور یک گل سالم استقلال را در پنالتی ندید آنچه مهم است استقلال به برد نیاز داشت و توانست با پیروزی مقابل نفت از بحران خارج شود این پیروزی به بازیکنان از نظر روحی و روانی کمک می‌کند تا شرایط بهتری داشته باشند.

این پیشکسوت استقلال با اشاره به شکل بازی تیمش عنوان کرد:‌ این نوع بازی که استقلال مقابل نفت انجام داد نویدبخش روزهای بهتری در آینده است اما واقعیت آن است که استقلال مقابل تیم‌های بزرگ و خوب باز هم به مشکل خواهد خورد. استقلال به زمان نیاز دارد تا شفر بتواند تجربیاتش را به تیم منتقل کند. استقلال باید شخصیت تیمی و شخصیت بالانشینی در جدول را دوباره پیدا کند و اگر این شخصیت برد در تیم شکل بگیرد قطعاً استقلال دوباره به روزهای اوجش برمی‌گردد.

وی با اشاره به جایگاه نفت در جدول عنوان کرد:‌اینکه نفت تهران در کجای جدول لیگ هم بود مهم نیست. مهم این است که شفر بتواند نفرات و ترکیب ثابتش را بشناسد و بازیکنانی را برای ترکیب اصلی انتخاب کند که بتوانند خواسته‌های فنی و تاکتیکی‌اش را در زمین پیاده کنند. استقلال در این بازی خیلی خوب بازی کرد شاید بتوان گفت ۵۰ درصد استقلال واقعی را در این بازی دیدیم دو گل زد و پیروز شد و امیدوارم در روزهای آینده استقلال شرایط بهتری پیدا کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *