۷۰ درصد تلعفر آزاد شده است + اعتراض جودی دنچ به تبعیض میان زن و مرد – ممبر ساز تلگرام

خبرگزاری ایلنا: «ابراهیم الجعفری» وزیر خارجه عراق، امروز- شنبه- طی کنفرانس خبری مشترک با وزرای خارجه و دفاع فرانسه، در بغداد، گفت: «فرانسه و عراق از قربانیان تروریسم هستند
وزیران خارجه و دفاع فرانسه، صبح امروز برای انجام سفری رسمی وارد عراق شدند.

خبرگزاری ایلنا: «ابراهیم الجعفری» وزیر خارجه عراق، امروز- شنبه- طی کنفرانس خبری مشترک با وزرای خارجه و دفاع فرانسه، در بغداد، گفت: تعمیرات تخصصی لپ تاپ «فرانسه و عراق از قربانیان تروریسم هستند.»
در حالی‌که «عبدالأمیر یارالله» فرمانده عملیات «تلعفر، می‌آییم» به اخبار منتشرشده مبنی بر آزادسازی کامل تلعفر واکنش نشان داده و گفته است: «رسانه‌ها باید در پوشش اخبار میدانی مربوط به شهر تلعفر دقت بیشتری به خرج دهند؛ عملیات آزادسازی شهر تلعفر همچنان ادامه دارد.»

پیش از این، برخی رسانه‌های عراقی مدعی شده بودند که «حیدر العبادی» تور هوایی قشم نخست‌وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح تا ساعاتی دیگر خبر آزادسازی کامل تلعفر را اعلام خواهد کرد.

الجعفری گفت: «ما از تلاش‌هایی برای بازگرداندن عناصر خارجی داعش، که در عراق مرتکب جنایاتی شده‌اند، حمایت می‌کنیم… باید از انتشار آنها جلوگیری و برای اعمال شدیدترین مجازات‌ها علیه آنها همکاری کرد.»

وزیر خارجه عراق خاطرنشان کرد: «وزارت خارجه عراق با کشورهای ذی‌ربط با صراحت گفت‌وگو تور مشهد می‌کند و از آنها می‌خواهد با عراق برای محاکمه این افراد (تروریست‌ها) همکاری کنند.»

وی درخصوص درگیری‌ها برای آزادسازی شهرستان تلعفر در غرب نینوا، گفت: «۷۰ درصد از شهرستان آزاد شده است.»

——————-

خبرآنلاین: اختلاف فاحش درآمد پردرآمدترین بازیگران زن و مرد با واکنش جودی دنچ بازیگر سرشناس بریتانیایی مواجه شد
نشریه فوربز چند روز پیش از این فهرست پردرآمدترین تور شیراز هوایی بازیگران سینمای جهان را منتشر کرد که نکته قابل تامل در آن فاصله چشمگیر درآمد میان زنان و مردان بازیگر بود.

در این میان مجموع درآمد ۱۰ مرد نخست فهرست پردرآمدترین بازیگران هالیوود ۴۸۸ میلیون دلار و مجموع درآمد ۱۰ زن نخست ۱۷۲ میلیون دلار است.

مارک والبرگ پردآمدترین بازیگر مرد جهان در یکسال ۶۸ میلیون دلار درآمد داشت در حالی که اما استون به عنوان پردرآمدترین بازیگر زن قیمت تور خارجی جهان در همین زمان ۲۶ میلیون دلار درآمد داشت.

جودی دنچ بازیگر ۸۲ ساله سینما باور دارد که شکاف درآمد میان زنان و مردان بازیگر در هالیوود علیرغم تمام اعتراضات هیچگاه پر نخواهد شد.

اعتراض بازیگر مشهور به تبعیض میان درآمد بازیگران زن و مرد

بازیگر تور هوایی تبریز «شکسپیر عاشق» در این باره گفت: «اکنون وضعیت زنان در صنعت سینما بهتر از هر زمان دیگری است اما هنوز هم وقتی سخن برابری درآمد به میان می‌آید، برای زنان جایگاه پایین‌تری در نظر می‌گیرند. مهم نیست چه اندازه به این موضوع اعتراض کنیم، هیچگاه در این زمینه برابر نخواهیم شد.»

خبرآنلاین: اختلاف فاحش درآمد پردرآمدترین بازیگران زن و مرد با واکنش جودی تور کیش دنچ بازیگر سرشناس بریتانیایی مواجه شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *